Skippy black

• Velmi pohodlné
    • Super kvalita

Barva
černá

stylový overal na domácí lenošení nebo bláznivou párty;

• příjemně měkká bavlna o gramáži 290 g/m2 (složení: 60% bavlna a 40% polyester);
  • barva: dominantní černá a doplňková bílá;

dlouhý dvoucestný zip, který jde zapnout až do kapuce; kapsa na přední straně (klokanka), dvě postranní kapsy na zip a kapuce;

• navíc zdarma: pár bačkor s protiskluzovou podrážkou
  • ;na fotkách: Jan (185 cm a 85 kg) má velikost M, Jana (176 cm a 57 kg) má velikost XS

Kvalitní zboží.

• Rychlé dodání, spokojenost

• Velmi pohodlné
    • Super kvalita

• Pohodlné, teplé

Ženám bych doporučila koupit o velikost menší, než jsou zvyklé, kvůli unisex střihu. Standardně mám velikost M, ale musela jsem měnit velikost na S. Nejspíš by mi sedlo i XS, ale mám raději volnější oblečení.

• pohodlnost dupaček

• Super

• KVALITNI MATERIAL
    • POHODLNE

• pohodlné
    • skvěle padnou
    • dvojcestný zip
    • zahřejí
    • nevypadáte v nich jak blázen
    • nic vás neškrtí
    • dobře se v nich chodí a spí (hlavně ve škole)
    • líbí se okolí
    • výhodná cena
    • padají mi z nich černé žmolky
    • po vyprání dlouho schnou
    • zaberou hodně místa ve skříni
    • profouknou

Než jsem si vybrala Skippy.cz, hledala jsem jen obyčejné tepláky, ale když jsem je viděla, prostě jsem je musela mít. Zkušenosti s obchodem nemám, ale mile mě překvapila rychlost doručení, kvalita výrobku, cena a i velikost. Padnou mi krásně, dokonce jsou trošku větší.Doporučila bych je všem, co nechtějí jen kus oblečení, ale něco, v čem by měli moře pohodlí a tepla. Zatím jsem je na sobě měla jen 3, ale za tu dobu jsem se je oblíbila ještě víc. Jen je škoda, že profouknou. Když jsem je měla na sobě venku poprvé, málem jsem umrzla. Ale to jsou jen detaily. Řekla bych, že kvalitnější dupačky už neseženete, tak neváhejte a kupujte. Aspoň nás bude víc :D

• , zakoupeno v Skippy

• kvalitně ušité, kvalitní materiál, velikost odpovídá popisu, originální
    • asi nic

výborný obleček do zimy, na večer a tááák